יוסי קוצ'יק | שותף

מייסד חברת קוצ'יק - יזמות, ניהול וייעוץ בע"מ. מכהן בין היתר כיו"ר קבוצת הביטוח הישיר. שימש במגוון תפקידי מפתח בשירות הציבורי ובסקטור הפרטי, והוביל במשך שנים פרויקטים כלכליים לאומיים ומורכבים. בתפקידיו הקודמים כיהן כיו"ר קבוצת מנפאואר ישראל, יו"ר נ.ת.ע (רכבת קלה לגוש דן) שימש כמנכ"ל משרד ראש הממשלה, כממונה על השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר, כסמנכ"ל בנק דיסקונט וכמנכ"ל משרד הקליטה. יוסי קוצ'יק משמש היום כדירקטור בחברת מימון ישיר, כיו"ר הועד המנהל של מרכז רבין, כיו"ר הועד המנהל של בית יגאל אלון וכחבר הנהלה במכון הישראלי לדמוקרטיה. קוצ'יק בעל תואר שני (M.A.) במנהל ציבורי ותואר ראשון (B.A.) במדע-המדינה ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית, ירושלים. 

מייסדת ומנהלת החברה

מירב פרסי צדוק | 

מומחית בייעוץ אסטרטגי תקשורתי ויחסי ציבור. משלבת ניסיון רב שנים של פעילות תקשורתית במגזר הציבורי והפרטי בתחומי הייעוץ האסטרטגי תקשורתי, מיתוג, ויחסי ציבור. טרם הקמת החברה שימשה כיועצת התקשורת לראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, ליוותה קמפיינים ציבוריים, ניהלה מערכות בחירות ושימשה כמנכ"לית חברה לייעוץ תקשורתי ולובינג.

השכלה: תואר ראשון (B.A.) באוניברסיטת תל אביב ובוגרת בית הספר "כותרת" לעיתונות ותקשורת. תואר שני (M.A.) במנהל עסקים בתוכנית למנהלים ע"ש רקנאטי, אוניברסיטת תל אביב.

דפנה טריואקס | 

שותפה ומנהלת קשרי חוץ

מומחית בקשרי עתונות ויחסי ציבור ומותיקות הענף. משלבת ניסיון רב שנים של פעילות תקשורתית עבור תאגידים בינלאומיים וישראליים בכל מגזרי המשק והכלכלה, בדגש על מיצוב ברמת האירגונים, מוצריהם והעומדים בראשם. במהלך השנים צברה רקורד עשיר של ניהול משברים עבור תאגידים אלה, בצד הכנת תוכניות עבודה מחוללות תקשורת והוצאתן אל הפועל.

השכלה: תואר ראשון (B.A.) מאוניברסיטת תל אביב ובעלת תעודת גישור (מכון גומא) ותעודת דירקטור (להב, אוניברסיטת תל אביב).

בן עזריאל | 

סמנכ"ל לקוחות

יועץ תקשורת בעל ניסיון של למעלה מ 10 שנים בעבודה אל מול גופים ציבוריים ופרטיים. ניסיונו במגזר הציבורי כולל את תפקידו בעבר כמשנה לדובר תנועת "קדימה", כמו גם ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי שהעניק לציפי לבני ולאלוף (במיל) עמוס ידלין. עזריאל היה שותף לקמפיינים ציבוריים רבים ולקח חלק בניהול תקשורתי של שלוש מערכות בחירות כלליות. מעבר לכך, מוביל עזריאל בימים אלו מספר רב של תקציבים משמעותיים ובהם: המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS); ארגון הנשים נעמת; HIT המכון הטכנולוגי חולון; ועד הפרקליטים; מכון מאיירס-ג'ויינט-ברוקדייל; חברת אמרסון ספקטרוניקס משדרות; ועוד. עזריאל גם ניהל את מערך ההסברה והדוברות של הטלוויזיה החינוכית במשך 5 שנים ולקח חלק במיתוגה מחדש תחת אסטרטגיית "דיגיטל תחילה". מלבד מומחיותו בייעוץ אסטרטגי, לעזריאל ניסיון גם כעורך תוכן, כותב נאומים ומנהל דיגיטל.

השכלה: תואר ראשון (B.A) במדע המדינה מאוניברסיטת בר אילן

יואב קורן | 

מנהל חטיבת הדיגיטל

מומחה לרשתות חברתיות, שיווק אונליין וקידום מהלכי תוכן ברשת מזה 4 שנים. לאחר שעבד כעוזר לדובר עיריית ירושלים, הקים וניהל את מערך הניו מדיה של העירייה למשך שנתיים. בקמפיין בחירות 2015  חבר למטה הדיגיטל של מפלגת יש עתיד ובין היתר היה אחראי על ניהול הרשתות החברתיות של חברי המפלגה ומטות השטח השונים. בתפקידו האחרון ניהל את פעילות הרשת של כמה מהמותגים הגדולים ביותר בישראל.

השכלה: תואר ראשון (B.Aׂׂ) בכלכלה ותקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים; בוגר קורס קופירייטרים במכללת Copywize. 

הראל פיק | יועץ תקשורת

אחראי על הניהול השוטף של הלקוחות הגלובליים במשרד.

הראל דובר אנגלית ברמת שפת אם ובעל אזרחות אמריקאית. לאחר שירותו הצבאי ביחידת 8200 של חיל המודיעין, פנה הראל לעבודה בתחום העיתונות ובטלויזיה. הראל מתמחה בעבודה מול לקוחות מסחריים בינלאומיים.
השכלה: לימודי תואר ראשון במדעי המדינה ופילוסופיה באוניברסיטה העברית בירושלים. 

Harel Pick(18).jpg

גיא אתגר | יועץ תקשורת

יועץ תקשורת בעל נסיון בעבודה פרלמנטרית בכנסת ישראל, שימש כיועץ לחברי כנסת מסיעת "כחול-לבן" ו"המחנה הציוני" וליווה מספר קמפיינים במסגרת פריימריז ובחירות כלליות. במסגרת תפקידו, בין היתר, כתב וערך נאומים, ניהל פרסומים לרשתות החברתיות ולאמצעי התקשורת וניסח הצעות חוק. גיא מתמחה בזירה הציבורית והפוליטית ושימש כיועץ גם לנושאים אלו. 
השכלה: תואר ראשון בהצטיינות במדעי החברה (סוציולוגיה ואנתרופולוגיה) מהאוניברסיטה הפתוחה. תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל-אביב. 

 

גיא אתגר.jpg