יוסי קוצ'יק | שותף

מייסד חברת קוצ'יק - יזמות, ניהול וייעוץ בע"מ. מכהן בין היתר כיו"ר קבוצת הביטוח הישיר. שימש במגוון תפקידי מפתח בשירות הציבורי ובסקטור הפרטי, והוביל במשך שנים פרויקטים כלכליים לאומיים ומורכבים. בתפקידיו הקודמים כיהן כיו"ר קבוצת מנפאואר ישראל, יו"ר נ.ת.ע (רכבת קלה לגוש דן) שימש כמנכ"ל משרד ראש הממשלה, כממונה על השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר, כסמנכ"ל בנק דיסקונט וכמנכ"ל משרד הקליטה. יוסי קוצ'יק משמש היום כדירקטור בחברת מימון ישיר, כיו"ר הועד המנהל של מרכז רבין, כיו"ר הועד המנהל של בית יגאל אלון וכחבר הנהלה במכון הישראלי לדמוקרטיה.

השכלה: תואר שני (M.A.) במנהל ציבורי ותואר ראשון (B.A.) במדע-המדינה ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית, ירושלים. 

מייסדת ומנהלת החברה

מירב פרסי צדוק | 

מומחית בייעוץ אסטרטגי תקשורתי ויחסי ציבור. משלבת ניסיון רב שנים של פעילות תקשורתית במגזר הציבורי והפרטי בתחומי הייעוץ האסטרטגי תקשורתי, מיתוג, ויחסי ציבור. טרם הקמת החברה שימשה כיועצת התקשורת לראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, ליוותה קמפיינים ציבוריים, ניהלה מערכות בחירות ושימשה כמנכ"לית חברה לייעוץ תקשורתי ולובינג.

השכלה: תואר ראשון (B.A.) באוניברסיטת תל אביב ובוגרת בית הספר "כותרת" לעיתונות ותקשורת. תואר שני (M.A.) במנהל עסקים בתוכנית למנהלים ע"ש רקנאטי, אוניברסיטת תל אביב.

דפנה טריואקס | 

שותפה ומנהלת קשרי חוץ

מומחית בקשרי עתונות ויחסי ציבור ומותיקות הענף. משלבת ניסיון רב שנים של פעילות תקשורתית עבור תאגידים בינלאומיים וישראליים בכל מגזרי המשק והכלכלה, בדגש על מיצוב ברמת האירגונים, מוצריהם והעומדים בראשם. במהלך השנים צברה רקורד עשיר של ניהול משברים עבור תאגידים אלה, בצד הכנת תוכניות עבודה מחוללות תקשורת והוצאתן אל הפועל.

השכלה: תואר ראשון (B.A.) מאוניברסיטת תל אביב ובעלת תעודת גישור (מכון גומא) ותעודת דירקטור (להב, אוניברסיטת תל אביב).

בן עזריאל | 

סמנכ"ל לקוחות

יועץ תקשורת בעל ניסיון של למעלה מ 10 שנים בעבודה אל מול גופים ציבוריים ופרטיים. ניסיונו במגזר הציבורי כולל את תפקידו בעבר כמשנה לדובר תנועת "קדימה", כמו גם ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי שהעניק לציפי לבני ולאלוף (במיל) עמוס ידלין. עזריאל היה שותף לקמפיינים ציבוריים רבים ולקח חלק בניהול תקשורתי של שלוש מערכות בחירות כלליות. מעבר לכך, מוביל עזריאל בימים אלו מספר רב של תקציבים משמעותיים ובהם: המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS); ארגון הנשים נעמת; HIT המכון הטכנולוגי חולון; ועד הפרקליטים; מכון מאיירס-ג'ויינט-ברוקדייל; חברת אמרסון ספקטרוניקס משדרות; ועוד. עזריאל גם ניהל את מערך ההסברה והדוברות של הטלוויזיה החינוכית במשך 5 שנים ולקח חלק במיתוגה מחדש תחת אסטרטגיית "דיגיטל תחילה". מלבד מומחיותו בייעוץ אסטרטגי, לעזריאל ניסיון גם כעורך תוכן, כותב נאומים ומנהל דיגיטל.

השכלה: תואר ראשון (B.A) במדע המדינה מאוניברסיטת בר אילן

דניאל גולד אלון | יועצת תקשורת 

יועצת תקשורת בעלת נסיון של מעל ל-7 שנים בשדה הציבורי והפוליטי. דניאל החלה את דרכה המקצועית בחטיבת דובר צה"ל, שם פיקדה על חמ"ל הדוברות בשורה של אירועים מבצעיים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה. בהמשך, שימשה כעוזרת דובר המשרד להגנת הסביבה, כיהנה כדוברת שר התיירות אסף זמיר ונטלה חלק משמעותי בשורת קמפיינים במספר מפלגות. כיום, עוסקת דניאל בעבודה מול לקוחות מסחריים בינלאומיים לצד גופים ציבורים בישראל.

השכלה: עורכת דין, בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים.

שרון ליכטר | יועצת תקשורת

יועצת תקשורת עם ניסיון בדוברות פוליטית ועבודה במגזר הציבורי. דבררה את הפרויקטים המיוחדים של השרה לשוויון החברתי מירב כהן והייתה הדוברת שלה בקמפיין הבחירות לכנסת ה-24. את שירותה הצבאי עשתה במדור תכלול יוזמות של דובר צה"ל לתקשורת ישראל. כבר כחניכה במכינה קדם צבאית התנדבה בתחום התקשורת בתנועה לעיתונות ציבורית.

במסגרת ניסיונה תכללה תכניות תקשורתיות, ביצעה תחקירים מקיפים, ניסחה מענה לשאילתות

וניהלה מערכי ניו-מדיה.